Data: 19.03.2019 r.
Ostatnia aktualizacja: 25.11.2017 - 20:32
Napisz do mnie !

Jesteś 285341 osobą
odwiedzającą tę stronę.


Dzień Chłopca

    03.10.2006 r. we wtorek na godzinie wychowawczej obchodziliśmy "Dzień Chłopca". Na początku lekcji odbyły się wybory na najmilszego chłopca w klasie. Każda dziewczynka zapisała na karteczce imię i nazwisko jednego chłopca z klasy, który według niej jest najmilszy. Po głosowaniu wyniki zostały przeliczone, a najmilszy nagrodzony.
Najmilszym chłopcem klasy IVC został Wojtek Gruntkowski, który zebrał aż 6 głosów.

II miejsce - Stasiu Gruntkowski, 3 głosy.

III miejsce - Darek Jarominiak i Olek Orynik, po 1 głosie.


  
    Dalsza część lekcji to "konkursowe zmagania chłopców" przeprowadzone pod czujnym okiem dziewczęcego jury.
  • Konkurs przyszywania: czterej wylosowani zawodnicy: Olek Orynik, Stasiu Gruntkowski, Marek Pacyna i Radek Piotrowicz otrzymali nici, igły, guziki i skrawki materiału, do których należało przyszyć guziki. Wszyscy dobrze się spisali, guziki zostały przyszyte. Uczestnicy zostali nagrodzeni lizaczkiem i gumą.
  • Konkurs bajkowy: trzej chłopcy: Jakub Kalinowski, Adam Sokół i Damian Zieliński wylosowali karteczkę z tytułem bajki. Ich zadaniem było przedstawienie jej gestami, w taki sposób aby reszta klasy odgadła tytuł bajki. Klasa odgadła przedstawione bajki: Smerfy, Jaś i Małgosia i Śpiąca królewna. Uczestnicy zostali nagrodzeni lizaczkiem i gumą.
  • Konkurs samochodowy: dwóch wylosowanych chłopców: Paweł Kuriata i Mateusz Wyleziński miali za zadanie odgadnąć popularną markę samochodu po narysowanym na kartce papieru symbolu auta. Chłopcy z pomoca całej klasy odgadli wszystkie marki: Audi, Opel, Marcedes, Volkswagen, Renault, Honda i BMW. Uczestnicy zostali nagrodzeni lizaczkiem i gumą.
  • Konkurs z jabłkiem: trzech wylosowanych: Rafał Rewaj, Darek Jarominiak i Wojtek Gruntkowski mieli za zadanie zjeść jabłko, zawieszone na sznureczku. Oj, było ciężko. Koleżanki troszkę pomogły a uczesnicy zostali nagrodzeni lizaczkiem i gumą.
  • Konkurs piosenki: chętni uczniowie śpiewali ulubione piosenki. Następnie musieli wyznaczyć swoją jurorkę, która przyznawała punkty w skali od 1 do 10. Śpiewali: Jakub Kalinowski, Adam Sokół, Darek Jarominiak, Mateusz Wyleziński i Marek Pacyna. Najwięcej punktów zdobył Darek Jarominak, który został nagrodzony.
Na koniec dziewcząta wręczyły wszystkim chłopcom upominki "śmieszne ołówki". Podczas tej godziny wychowawczej panowała miła atmosfera. Było bardzo wesoło i przyjemnie.


© od 2006 Joanna Palińska.  Creative Commons Attribution Licencje Creative Commons (CC-BY) - Uznanie Autorstwa